Meydan Online Sınav Merkezi Girişi

HAKKIMIZDA

NEDEN MEYDAN BUTİK EĞİTİM? NEDEN BİZ?

Meydan Butik Eğitim’de esas olan, öğrencinin özel eğitim almasıdır.

Kurumlarımızda eğitim, az sayıda öğrenciden oluşan butik sınıflarda işlenen dersler veya Birebir(Özel) derslerle verilir. Sınıf derslerimiz genel olarak maksimum 12 kişilik sınıflarda işlenmektedir. Bunun yanı sıra sınıf seviyesi veya farklı programlara göre daha az veya daha fazla kontenjanlı (6 kişilik-8kişilik-16 kişilik) sınıflarımız da bulunmaktadır. Öğrencinin veya velinin tercihine göre seçenek sınıf kontenjanları da oluşturulabilmektedir. Eğitmenin hitap ettiği öğrenci sayısı azaldıkça eğitimin daha özel hale geleceği tartışılmazdır. Eğitmenlerimiz, Butik Eğitim ve Birebir Eğitim modellerimiz sayesinde öğrencilerimizin gelişimini çok yakından takip edebilmekte ve her ayrıntıya direkt müdahalede bulunabilmektedirler.

Meydan Butik Eğitim’in kurucu, yönetici ve eğitmen kadrolarının tamamı alanında uzman kişilerden oluşur.

Meydan Butik Eğitim, kuruluşu itibarıyla yönetim ve eğitim faaliyetlerini uzman eğitmenler tarafından yerine getirmeyi ilke edinmiştir. Başta kurucu Doç.Dr. Deniz HERAND olmak üzere diğer yönetici ve eğitmen kadrolarımız da uzman ve uzun yıllar sınavlara çok sayıda öğrenci hazırlamış tecrübeli hocalardan oluşmaktadır. Süreç içerisinde öğrencilerimize ve velilerimize yönelik düzenlenen programlar, seminerler ve bezeri etkinliklerin her biri uzman Rehber Öğretmenler ve Eğitim Danışmanları tarafından düzenlenir.

Meydan Butik Eğitim’de, ilgili otoritelerce kabul görmüş yayınlar ve ileri teknolojik imkanlar kullanılmaktadır. Meydan Butik Eğitim’de Online Eğitim uygulamaları da en ileri düzeyde uygulanmaktadır.

Meydan Butik Eğitim’de kullanılan tüm kitap ve benzeri yayınlar, Meydan Butik Eğitim öğrencileri için özel olarak seçilip temin edilir. Alanında uzman hocaların yönlendirmeleri ile ders süreçlerini en iyi şekilde yürütecekleri yayınlar öğrencilerimize sunulmaktadır. Butik sınıf ve Birebir ders ortamlarımızın tamamı LGS ve YKS eğitim standartlarını fazlasıyla sağlayan teknolojik imkanlarla donatılmıştır. Bu imkanlarla birlikte öğrencilerimizin LGS ve YKS öğrenimi en iyi şekilde desteklenmektedir. Öğrencilerimizin tercih etmesi halinde Meydan Butik Eğitim eğitimlerini Online Eğitim şeklinde de sunmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz, Meydan Butik Eğitim’in uzman eğitmenleri ve kullanılan yayınların dijital uygulamarıyla evlerinde eğitim alabilmektedir.

Meydan Butik Eğitim’de, öğrencilerin gelişimleri ve varsa eksikliklerin giderilmesi adına belli periyotlarla ölçme ve değerlendirmeler yapılır. Meydan Butik Eğitim’de Online Eğitim uygulamaları da en ileri düzeyde uygulanmaktadır.

Meydan Butik Eğitim’te öğrencilerin gelişimleri takip edilir ve bu takip gereği belirli aralıklarla öğrencilerimizn geldiği seviye deneme sınavları ile ölçülmektedir. Yapılan deneme sınavları büyük kitleler içerisinde öğrencimizin yerini görebildiğimiz, gerçek sınava en iyi uyarlanmış ve gerçeğe en yakın sonuçları veren deneme sınavlarından seçilmektedir. Yapılan deneme sınavları neticesinde hedeflenen başarıyı sağlayamayan öğrencilerimizin eksiklerini gidermek için Rehber Öğretmen kontrolünde gerekli çalışmalar yapılır.

Kayıt döneminde tanıtımı yapılan ve taahhüt edilen hizmetler, tüm eğitim yılı boyunca akademik takvim düzeninde, hiçbir eksikliğe yer vermeyecek şekilde ve bir eğitim kurumuna yakışır dürüstlükle sunulmaktadır.

Kurumumuza kayıt olduğunuz gün itibarıyla alacağınız eğitim hizmetini ayrıntılı şekilde sizlere bildirmekteyiz. Sizlere kayıt döneminde taahhüt edilen ders sayıları, sınıf kontenjanları, kitap ve yayınlar ve her türlü eğitim danışmanlık hizmetleri eğitim yılı boyunca eksiksiz ve tereddüte yer vermeyecek şekilde yerine getirilir. Haftalık ders sayıları, deneme sınavları veya sair sebeplerle kesinlikle işgal edilmez ve kurumdan kaynaklı bir sebeple işlenemeyen dersler mutlaka telafi edilir.